Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Nová série strojů BP - chytrá kombinace KARTON + FÓLIE

Nová série strojů BP - chytrá kombinace KARTON + FÓLIE

Maximální provozní efektivitu zajistí nová řada strojů série BP. Kombinuje totiž funkci formátovacího balicího stroje a stroje na balení do teplem smrštitelné fólie, což z ní dělá multifunkční řešení, které produkuje vysoce kvalitní balení v rychlostech do 20 ks za minutu.

Společnost Smipack rozšířila svoji tradiční řadu strojů BP o nové modely BP802ARV 280R-T s plněním výrobků 90 ° a BP802ALV 600R-T s plněním v řadě. 
Tyto novinky umí slepit podkladový lepenkový obal a zároveň celý výrobek zatavit do smrštitelné fólie. Vznikají tak vysoce odolné obaly, které kvalitně chrání výrobky během přepravy a distribuce.

Model BP802ARV 280R-T s 90° plněním a model BP802ALV 600R-T s lineárním plněním zachovávají všechny výhody standardních verzí BP ALV a BP ARV a přidávají následující funkce:

  • Zařízení pro vkládání kartonů s pneumatickým vychystáváním pomocí přísavek dosáhne větší kapacity zásoby kartonů a větší přesnosti během umístění na dno balení;
  • motorizovaná, samovystřeďovací doprava kartonu řízená inverterem and encoderem, pro větší přesnost formování balení;
  • mechanické vkládání lepenky řízené inverterem and encoderem, elektronicky synchronizované s tokem produktů pro dosažení optimálního čtyřhranného skládání;
  • skládání přední a zadní chlopně pomocí mechanického zařízení, aby se zachoval formát a zabránilo pohybu obsahu;
  • systém nanášení horkého lepidla, který zvyšuje odolnost podkladu;
  • úplné zalepení balení pomocí pneumatického pohonu, které po nanesení lepidla sklopí boční chlopně, čímž se připraví požadovaný formát zásobníku pro fázi aplikace fólie.

Podívejte se na video.

Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Rádi Vám poradíme s výběrem stroje a ideálním řešením pro Vaše podnikání.

+420 317 844 130     tehov@technopack.cz    Kontakty

Nahoru