Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Systém SIDE LOAD pro efektivnější balení do papírových krabic

Systém SIDE LOAD pro efektivnější balení do papírových krabic

Díky použití předlepených kartonů probíhá celý proces balení efektivněji a rychleji než u tradičního řešení se systémem obalení kartonu okolo skupiny výrobků.

Kartonové obaly mají výjimečnou pevnost. Kromě toho jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného materiálu, což umožňuje nápojovému průmyslu snížit jeho uhlíkovou stopu. Mimo jiné slouží jako výborný marketingový prostředek, protože na ně lze umístit vysoce viditelnou reklamní grafiku.

Hlavní výhodou nového modelu stroje WPS 600R-K je použití předlepeného kartonu namísto tradičního plochého provedení pro balení okolo skupiny výrobků.
Použití obvodově předlepených kartonů je tedy pro využití tohoto stroje nutným předpokladem.

Podívejte se na video, jak systém pracuje.

      

Předlepené kartony jsou umístěné v zásobníku. Stroj bere jeden karton po druhém pomocí sacích hubiček. Při přesunu ze zásobníku na pracovní plochu systém hubiček a pák karton otevře.

Předformátovaná skupina výrobků se následně pomocí motorizovaného zasouvacího zařízení se dvěma osami posune směrem dovnitř kartonu, vytvoří se tak formát balení nastavený na ovládacím panelu balicího stroje. 

Po vložení výrobků do kartonu systém nadávkuje lepidlo na boční chlopně a založí je, tím je krabice dokončena.

Díky použití předlepených kartonů probíhá celý proces balení efektivněji a rychleji než u tradičního řešení se systémem obalení kartonu okolo skupiny výrobků.

Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Rádi Vám poradíme s výběrem stroje a ideálním řešením pro Vaše podnikání.

+420 483 360 170     myto@technopack.cz    Kontakty

Nahoru