Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Vyšší úspora času a zvýšení produktivity stroje!

Vyšší úspora času a zvýšení produktivity stroje!

Nový model XP650 ARX-T-VS je vylepšeným pokračováním stroje pro balení do teplem smrštitelné fólie XP650 ARX-T s přísunem výrobků pod úhlem 90 ° a pro formování podkladových kartonů. Nabízí úsporu investic oproti in-line vstupu výrobků.

Smršťovací stroj XP650 ARX-T s přísunem výrobků pod úhlem 90° je ideálním řešením pro balení široké škály formátů výrobků, zejména oválných, se čtvercovým nebo obdélníkovým dnem, ze skla, plastu a kovu. Tento model umožňuje vložit podkladový karton z vlnité lepenky na základnu balení před operací balení do smršťovací fólie. 
Kartonový polotovar je podáván pneumatickým podavačem a přesouván do oblasti formování podkladového kartonu motorizovaným řetězem řízeným invertorem a enkodérem.

Jakmile je lepenkový polotovar umístěn pod pohybující se výrobky, jsou přední a zadní chlopně mechanicky ohnuty a zároveň je aplikováno horké tavné lepidlo na boční chlopně, které jsou poté pneumatickým zařízením ohnuty. Po zkompletování se podnosné kartony obsahující produkty přesunou do oblasti balení fólií a poté do smršťovacího tunelu. 

Díky tomuto plně automatizovanému procesu balení je produkt chráněn a je zachována jeho integrita během fáze skladování, přepravy a distribuce, aby se ke konečnému spotřebiteli dostal v dokonalém stavu.

Podívejte se na video, jak stroj pracuje.

Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Rádi Vám poradíme s výběrem stroje a ideálním řešením pro Vaše podnikání.

+420 317 844 130     tehov@technopack.cz    Kontakty

Nahoru