Teplem smrštitelné fólie polyolefinové

Polyolefinové teplem smrštitelné fólie určené pro balení na námi nabízených strojích firmy SMIPACK pro ochranné nebo marketingové balení různých výrobků.

  • Jsme autorizovaným prodejcem fólií BOLLORÉ - BOLPHANE a GP BEST.
  • Tyto smrštitelné fólie mají výborné vlastnosti materiálu v tahu, vysokou pevnost a odolnost proti průrazu, pevné provedení svaru, vysoký lesk a transparentnost, obal zůstává pružný a pevný v širokém rozsahu teplot.
  • Fólie jsou vhodné pro balení potravinářských a všech ostatních výrobků.
  • Teplem smrštitelné fólie nabízíme v šířích od 150 do 750 mm standardně, na základě požadavků je možné dodat až do 1000 mm.
  • Fólie se až na výjimky vyrábějí v tloušťkách 13, 15, 19 a 25 µm.
    Fólie jsou dodávány standardně v polorukávu.
  • Na objednávku je možné dodat teplem smrštitelné folie v plochém provedení, perforované nebo zajistit potisk folií recyklačními znaky.


 

Druhy teplem smrštitelných fólií, které nabízíme:

Teplem smrštitelné fólie GP BEST
- základní polyolefinická folie pro ekonomické balení výrobků

Teplem smrštitelné fólie BE
- multifunkční folie s velmi dobrou optikou. Velmi dobré pro balení skupinových výrobků.
Ve standardu již předperforovaná.

Teplem smrštitelné fólie BY
- výborná optika, smrštitelnost i při nižších teplotách. Velmi dobrá svařitelnost. Zůstává kluzná i po vysmrštění. Fólie vhodná všude tam, kde se žádá perfektní visuální výsledek zabalení.

Teplem smrštitelné fólie BRX
- díky radiačnímu ozáření se tato fólie vyznačuje extrémní pevností sváru a odolností proti průrazu. Používá se pro balení výrobků s ostrými hranami nebo nepravidelných tvarů. Vzhledem k nižší síle smrštění je také vhodná pro balení lehce deformovatelných výrobků.

Teplem smrštitelné fólie BX
- folie navržená pro použití na nejvýkonnějších strojích využívajících pro svařování folie ionizační jednotku. Vyrábí se pouze v plochém provedení.

Teplem smrštitelné fólie BRN
- folie s extrémně nízkou silou utažení. Použití pro balení lehce deformovatelných výrobků jako jsou např. jednotlivé časopisy. Folie se vyznačuje výbornou čirostí.

Teplem smrštitelné fólie BHE
- folie s nejlepší výtěžností – z 1kg až 100 m2. Díky velmi nízké době svaření a velké rychlosti smrštění je tato folie vhodná pro balení výrobků náchylných na zvýšení teploty (čokoláda).

Teplem smrštitelné fólie BYO - světová novinka 
- oxo-biologicky odbouratelná fólie, která je vyvinuta tak, aby byla zcela odbouratelná v životním prostředí.

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace